מי אנחנו

מאז הוקמה בשנת 2007 חברת יפרו הינה יצואנית מובילה של תוצרת חקלאית טרייה מישראל, אשר עובדת עם קבוצה של יותר מ 20 חקלאים ישראלים, כל אחד מתמחה בתחומו.

במהלך השנים נצבר לחברת יפרו מוניטין אשר מזהה את החברה עם איכות גבוהה, מוצר בטוח ונקי, שירות מקצועי ואמין, ואספקה מדוייקת לפי צרכי כל אחד ואחד מלקוחות החברה.

אנו מאמינם בתקשורת כנה ופתוחה בשילוב עם איכות גבוהה באופן עקבי ורציף לצורך יצירת קשר ארוך טווח עם בסיס לקוחות המונה מעל 70 לקוחות כמעט בכל מדינות אירופה, החל ממכירה ישירה לרשתות שיווק מובילות, דרך בתי אריזה גדולים, שווקים סיטונאים, חברות אספקה מוסדיות, מפעלי תעשיה, ועד סוחרים קטנים ומפיצים מקומיים.

כל התוצרת החקלאית המיוצאת ע"י יפרו מוסמכת לתקן גלובאלגאפ בנוסף לתקני איכות נוספים רבים לפי דרישות הלקוחות במדינות השונות, והחברה מציעה שרשרת עקיבות מלאה למוצר המיוצא מהשדה עד ללקוח הסופי.

חברת יפרו נמצאת במגמת צמיחה מתמדת ועובדת בשיתוף פעולה הדוק עם החקלאים הישראלים המובילים, יצרני הזרעים האירופאיים, חברות לוגיסטיקה ימית, אווירית ויבשתית, חברות הסמכה והתעדה בינ"ל, וכמובן עם לקוחות החברה הרבים על מנת לקדם עסקאות ארוכות טווח, לקדם מוצרים וזנים חדשים בישראל ולפתוח שווקים חדשים וערוצי מסחר חדשים לתוצרת החקלאית הישראלית.

מוצרים

תפוחי אדמה

כל זן אשר משווק ע"י יפרו הינו בעל מראה, טעם ותכונות בישול ייחודיים משלו המתאימים לשוק היעד שאליו הוא מיוצא. לכל מדינה באירופה דרישות שונות לזנים שונים ותכונות זן שונות.

סני סלט (A TYPE) : מתאימים לבישול, וסלטים, שומרים על צורתם לאחר בישול במיים. זנים מובילים: אנאבל, שרלוט, ניקולה, גורמנדין, לוסיאול, רגינה, ועוד… חלקם משווקים כמוצרי "בייבי" לבריטניה.

זנים חצי קמחיים (B TYPE) : נפלאים כמעט לכל מטרה ובמיוחד לפירה או אפיה. זנים מובילים: ויואלדי, אוקסטרה, מרבל, אלפה.

זנים קמחיים (C TYPE) : זנים בעלי חומר יבש גבוה המתאימים יותר לטיגון או אפיה יבשה (ROASTING). זנים מובילים: מאריס פייפר, אלגריה, סופרנו, גונדה, אגריה, ועוד…

חברת יפרו עובדת בשיתוף פעולה מלא עם כל יצרני הזרעים האירופאיים ליבוא זרעי תפו"א לארץ, הטמעת זנים חדשים אצל החקלאים בישראל, ויצירת ערוצי שיווק לזנים מיוחדים בחזרה לאירופה בעונת החורף והאביב.

לפרטים נוספים

בטטות

ג'ורג'יה ג'ט הינו הזן המוביל ביצוא של חברת יפרו בשל טעמו המתוק והייחודי, בשרו הכתום וקליפתו הוורודה והאטרקטיבית. הזן פופולרי גם בשל ייתרונותיו התזונתיים וכמות הויטמינים הגבוהה שבו.

אריזה: קרטון 6 / 14 / 18 / 500 ק"ג.

זמינות המוצר: ספטמבר עד ינואר.

לפרטים נוספים

גזר

יפרו עובדת יחד עם מגדלי הגזר המובילים בישראל ליצירת עסקאות יצוא גזר ישראלי למערב ומזרח אירופה ומביאה למגדלים עסקאות קצרות וארוכות טווח לגדלים שונים וסוגי אריזה שונים.

גזרים קונבנציונאלים ואורגניים זמינים מחודש מרץ עד יולי.

לפרטים נוספים

פירות טרופיים

חברת יפרו הינה יצואן הפסיפלורה הגדול בישראל וזהו הפרי המוביל בקטגוריית הפירות הטרופים של החברה. הזן הייחודי Passion Dream הוא הכלאה של הזן הצהוב והסגול כדי ליצור טעם חמצמץ ומתקתק עם צבע סגול מרהיב.

המוצרים פיתאיה, סברס, פפאיה ועוד זמינים לפי עונתם וחלון השיווק המתאים שלהם באירופה.

לפרטים נוספים

יפרו בע"מ

Office@Yapro.co.il

טלפון 08-8602610
פקס 08-8602608

 בניין הנגב והערבה
צומת ראם (מסמיה)
דואר נע שקמים
7981300
ישראל